• Wpisów:1388
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:1 rok temu, 23:49
  • Licznik odwiedzin:36 426 / 2438 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Popełniam błędy, ale szkoda że wciąż nie widzę I zamiast patrzeć trzeźwo, wlepiam wzrok w kieliszek.Przechylam kieliszek, choć męczy mnie to z wiekiem Bo dochodzi do mnie, że mogłam być lepszym człowiekiem.
 

 
gubię oddech to chyba przez to , że kolejny raz zawiodłeś , nie chce wspomnień bo w sumie nigdy nie było dobrze
 

 
wiesz, chyba zapomniałam jak kochać . zamroziłam swoje serce gdy odszedł i do tej pory było w porządku . ale nie jest w porządku . tak cholernie nie jest . bo wiesz ? samotność zabija . zabija wszystko co mam, co chciałabym mieć . nie potrafię funkcjonować bez czyjegoś dotyku, głosu, wzroku naćpanego miłością . nie da się . po prostu . dlatego wyciągam te wszystkie zdjęcia, które wywołują ból, wieszam je nad łóżkiem, wpatruję się w nie godzinami . i ciągle się zastanawiam - jak to możliwe, że kiedyś potrafiłam maksymalnie zaciągać się drugą osobą i czerpać z miłości to co najlepsze i najpiękniejsze, a w chwili obecnej najzwyczajniej w świecie nie umiem ?
 

 
Czasami to, że się dystansujesz, nie oznacza, że Ci nie zależy. Po prostu w niektórych momentach doceniamy sprawę z większej odległości, kiedy widzimy jej całokształt, a nie tylko część. Nie to, że o Tobie nie myślę, bo myślę codziennie, ale jeśli nie nabiorę powietrza nie przesiąkniętego Twoim zapachem, to nigdy nie będę wiedzieć jak wiele dla mnie znaczysz.
 

 
Ofiarowałam mu cała mnie, tylko on mogła poznać prawdziwa mnie, tylko mu pozwoliłam zapuscic się tak daleko w moim sercu, tyle rzeczy poświęciłam dla niego oczekujac jedynie, że da mi szczęście. Więc nie pytaj mnie dlaczego tak sie czuję, jeśli stoje tu teraz z pustymi rękoma, ograbiona z wszelkich uczuć..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
balansowaliśmy na krawędzi pocałunku. nasze oddechy mieszały się ze sobą, spojrzenia łączyły się w jedną prostą . - nawet gdyby dzisiaj .. coś .. się stało między nami, zwyczajnie nie wytrzymasz ze mną długo - powiedział w końcu, a ja do dziś żałuję, że nie stanęłam na palcach, nie sięgnęłam jego ust . bo zapewne zamiast mijania jego osoby z drżącymi dłoni mogłabym trzymać je w tylnych kieszeniach jego jeansów udowadniając mu jak cholernie się myli .
 

 
To byłoby całkiem przyjemne i ani trochę destrukcyjne, gdybym miała pewność, że jeden krok za dużo nie będzie tym postawionym z impetem na moim sercu
 

 
Znasz to z autopsji. Bierzesz się za coś sam, bo nikt nie zrobi tego lepiej od Ciebie. Tak samo z miłością. Najpierw sam pokochaj siebie, zanim pozwolisz na to komuś innemu.
 

 
to w sumie bardzo smutne, ale im dłużej o tym myślę, tym bardziej jestem przekonana, że była na tym świecie tylko jedna osoba, z którą umiałam rozmawiać.
 

 
I nadchodzi wieczór zakładasz za dużą bluzę, zamykasz drzwi od pokoju, gasisz światło, włączasz ulubione piosenki, siadasz na parapecie z gorącą herbatą i odpalasz papierosa. Wraz z wypuszczanym dymem z ust pozbywam się wszystkich wspomnień. Po chwili na policzku czuję łzy, które uświadamiają mi, że nigdy Go nie zapomnę.
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Dzisiaj kocham Cię mocniej niż wczoraj, ale mniej niż będę Cię kochała jutro.
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
niedomówienia, niedokończone sprawy, pozostawione pytania bez odpowiedzi . najlepiej skończyć z tym raz na zawsze . zakończ to i idź dalej . nie oglądaj się w tył, nie wyglądaj jego . jest ciężko, ale nikt nie powiedział, że życie jest łatwe i przyjemne . lepiej udawać, że nic się nie czuje .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Może się po prostu boje, że to tylko głupie pozory? Dla dobrego miana. Może po prostu nie chcę się za bardzo angażować, i boje się, że nic dobrego z tego nie wyjdzie. Boje się, że to, że na siebie wpadamy i to co się nie raz stanie, jest zwykłym zbiegiem okoliczności. - Przepraszam, ale ja się chyba wycofuję. Wycofuje się z ciągłych pozorów. Bo, albo coś jest, albo tego nie ma.
 

 
Bo musisz zrozumieć, że nie wszyscy umieją posługiwać się sercem. Nie doceniają, dopóki nie stracą. Czasami nie warto stawać na głowie dla drugiej osoby, jeśli ona i tak nie widzi Twojego wysiłku. Wiesz, jeśli do tej pory starałeś się robić wszystko, żeby było dobrze, to przestań. Czasami cisza jest wymowniejsza niż słowa. Ludzie zauważą Twoją nieobecność w miejscu, gdzie zawsze na nich czekałeś. Zauważą, że jest Cię coraz mniej, że się poddajesz, że wolisz machnąć ręką niż naprawiać. Czasami żeby ktoś mógł Cię docenić, musisz pozwolić mu Cię stracić. Odsuń się, daj mu wolną scenę, jego akt.
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Są dni, które wydają się być szczęśliwe. Są dni, które wydają się być najgorsze na świecie. Są także dni, takie jak dzisiaj, w którym nie mam żadnych uczuć, po prostu żyje i nie wiem jak się dzisiaj czuję..
 

 
bije mi serce, coraz szybciej, ty nie wiesz, kiedy myślę o rzeczach, o których nie chcę powiedzieć, a czasami sama nie wiem co czuje, w sumie chyba nawet nie chcę rozumieć i pije i padam na glebę i czekam aż znów mnie podniesiesz i powiesz mi, że czujesz tak samo i że będzie lepiej i że tak dalej już nie może być, dłużej nie mogę, bo czuję jak każda cząstka mnieee... się rozrywa..
 

 
Może zewnętrznie nic nie było widać, idąc po ulicy uśmiechałam się jak idiotka , ale wewnętrznie wszystko pękało, a pierwsza rysa poszła od serca.
  • awatar Sylw;*: Nie powinno się cierpieć przez osobę, którą się kocha. (Y)
  • awatar Still love ♥: niestety miłość to też cierpienie..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Zostałam nominowana przez @loveex32.
“Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za 'dobrze wykonaną robotę'. Jest przyznawana dla blogerów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań.

pytania.
1. Czego Ci brakuje?
2. Co jest dla Ciebie gorsze - nienawiść, czy obojętność?
3.Czego w sobie nie lubisz?
4.Czym dokładnie ludzie "mydlą" nam oczy?‎
5.Jakie słowa najbardziej ranią?
6.W czym tkwi prawdziwe piękno?
7.Kto jest Twoim ulubionym artystą?‎
8.Łatwo zdobyć Twoje zaufanie?
9.Co nas ogłupia?‎
10.Do jakiego filmu została stworzona najpiękniejsza muzyka?
11.Co skłoniło Cię do założenia pingera?

Odpowiedzi:
1.Miłości
2.Obojetność
3.Szaleństwa, wrazliwosci, zbyt szybko potrafie znienawidzic zobojetniec -.-
4.Obietnicami. Mówią, że będą zawsze a potem pstryk i ich nie ma.
5.Zmień się, zostanmy przyjaciołmi
6.W tych najprostszych gestach
7.Johnny Depp, Masters
8.Nikomu do konca nie ufam, ludzie za czesto mnie zawodza..
9.Mężczyźni i ich "czary"
10.Titanic
11.Dawno to było

Moje nominacje:
1.http://zbieramnawinox3.pinger.pl/
2.http://mondziii.pinger.pl/
3.http://modastylfashion.pinger.pl/
4.http://klaudia95cd.pinger.pl/
5.http://imamistake.pinger.pl/
6.http://jestemspodflagimagii.pinger.pl/
7.http://mooniskaa.pinger.pl/
8.http://ledacre.pinger.pl/
9.http://truskawaaaaa.pinger.pl/
10.http://echo_w_przestrzeni.pinger.pl/
11.http://madzia121297.pinger.pl/

Moje pytania:
1.Czym jest dla Ciebie miłość?
2.Czy uważasz ze istnieje przyjazn po zwiazku?
3.Co najbardziej rani?
4.Najlepsza rzecz w mężczyznach?
5.Łatwo zapominasz o drugiej osobie?
6.Uwazasz że warto walczyc do samego konca?
7.Trudniej jest sie zakochac czy odkochac?
8.Czy jestes zdania ze druga osoba powinna kochac Cie z Twoimi wadami a nie zmieniac na swoj ideal?
9.Co jest najczestszym powodem Twojego placzu?
10.Wierzysz w to że męzczyźni tez maja uczucia i nie zalezy im tylko na wykorzystaniu?
11.Wierzysz w przyjaźn damsko- męska?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Dziś nie mów nic, tylko usiądź obok, nie mów nic, proszę Cię, pozwól mi być sobą. Zmienię się, daję słowo, tylko, że nie wiem kiedy, ale cieszy mnie fakt, że ktoś we mnie wierzy.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 
Boje się, że jak sobie kiedyś nagle o mnie przypomnisz, spojrzysz, powiesz kilka miłych słów, dotkniesz, przytulisz to ja wrócę... więc lepiej sobie nie przypominaj. Nie rań więcej. Pozwól zapomnieć. Jak już odszedłeś to nie wracaj..
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.